Meistä

Katuosoite

Hämeenkatu 26 A
33200 Tampere
Finland, Europe

Tekninen tuki

support@silverbucket.com
+358 40 635 9790

Myynti

myynti@silverbucket.com
+358 40 680 6860

Map

Saksa, Sveitsi ja Itävalta

Parm Ltd. Parm on Silverbucketin jälleenmyyjä saksankielisillä markkinoilla, huolehtien SaaS-palvelun myynnistä sekä käyttöönotto- ja tukipalvelusta. Parm toimii lisäksi ratkaisutoimittajana, Silverbucketin resursointityökalu voidaan myös integroida myParmiin.

Scheffelstrasse 3
CH 9000 St.Gallen

tel. +41 71 243 10 00
info@parm.com
www.parm.com

Walter Epple
Leader Customer Projects
tel. +41 78 681 09 02
walter.epple@parm.com

Ruotsi

Sundbom & Partners on Silverbucketin jälleenmyyjä Ruotsissa, huolehtien SaaS-palvelun myynnistä sekä käyttöönotto- ja tukipalvelusta.

Kungsgatan 44, 5 tr
111 35 Stockholm

www.projectsoftware.se
info@sundbompartners.se

Orvar Lindbäck
Product Manager
+46 70 229 7454
orvar.lindback@sundbompartners.se

Iso-Britannia ja Irlanti

Primo Milestone Ltd. Milestone on Silverbucketin jälleenmyyjä Isossa-Britanniassa ja Irlannissa, huolehtien SaaS-palvelun myynnistä sekä käyttöönotto- ja tukipalvelusta.

Great West House,
Great West Road,
Brentford
London TW8 9DF

tel. +44 (0)208 326 5760
info@milestoneuk.com
http://www.milestoneuk.com

Yhteyshenkilöt

Tuomas Mikkola Silverbucket

TUOMAS MIKKOLA
CEO

+358 40 719 2923
tuomas.mikkola@silverbucket.com


Mika Kinnunen  Silverbucket

MIKA KINNUNEN
Sales

+358 400 600 364
mika.kinnunen@silverbucket.com

Taneli Ikonen Silverbucket

TANELI IKONEN
Key Account Manager

+358 40 5129 863
taneli.ikonen@silverbucket.com

Erno Suomi Silverbucket

ERNO SUOMI
Account Director

+358 44 5287 622
erno.suomi@silverbucket.com

Juuso Pitkänen Silverbucket

JUUSO PITKÄNEN
Support Specialist

+358 400 907 033
juuso.pitkanen@silverbucket.com


Janne Kanerva Silverbucket

JANNE KANERVA
CTO

+358 44 3398 681
janne.kanerva@silverbucket.com

Toni Uimonen Silverbucket

TONI UIMONEN
Advisor

+358 40 5071 004
toni.uimonen@silverbucket.com

Reija Tulasalo Silverbucket

REIJA TULASALO
Marketing and sales

+358 40 5959 305
reija.tulasalo@silverbucket.com

Tilaa uutiskirjeemme