Tietoa Silverbucketista

Silverbucket on markkinoiden kattavin henkilöstön resursointiratkaisu.

Meillä on paras kokoonpano tekemässä markkinoiden johtavaa henkilöresursoinnin työkalua.

Olemme kuunnelleet 10 vuotta asiakkaidemme toiveita ja ajatuksia toimivasta henkilöiden resursoinnista ja tuoneet ne osaksi Silverbucketia.

Efore
Fira
Ramboll
Zalaris

Ota yhteyttä

Jälleenmyyjät

Saksa, Itävalta ja Sveitsi

Parm on Silverbucketin jälleenmyyjä saksankielisillä markkinoilla, huolehtien SaaS-palvelun myynnistä sekä käyttöönotto- ja tukipalvelusta.

Parm toimii lisäksi ratkaisutoimittajana, Silverbucketin resursointityökalu voidaan myös integroida myParmiin.

Walter Epple

Leader Customer Projects

walter.epple@parm.com

+41 78 681 09 02

Parm AG

+41 71 243 10 00

info@parm.com

www.parm.com

Ruotsi

Project Software on Silverbucketin jälleenmyyjä Ruotsissa huolehtien SaaS-palvelun myynnistä, sekä käyttöönotto- ja tukipalvelusta.

Per Henriksson

CEO

per.henriksson@projectsoftware.se

+46 73 807 8352

Project Software

contact@projectsoftware.se

www.projectsoftware.se

UK & Ireland

Milestone on Silverbucketin jälleenmyyjä Isossa-Britanniassa ja Irlannissa, huolehtien SaaS-palvelun myynnistä sekä käyttöönotto- ja tukipalvelusta.

Primo Milestone Ltd.

+44 (0) 1525 243 404

info@milestoneuk.com

www.milestoneuk.com

Ihmiset

Marianna Söderström

Marianna Söderström

Myynti

+358 40 593 9970
marianna.soderstrom@silverbucket.com
Jonna Vähänen

Jonna Vähänen

Myynti

+358 40 632 9910
jonna.vahanen@silverbucket.com
Karla Siirtonen

Karla Siirtonen

Myyntikoordinaattori

+358 405375 121
karla.siirtonen@silverbucket.com
Juuso Pitkänen

Juuso Pitkänen

Support Specialist

+358 400 907 033
juuso.pitkanen@silverbucket.com
Tuomas Mikkola

Tuomas Mikkola

Project Business Consultant

+358 40 719 2923
tuomas.mikkola@silverbucket.com
Janne Kanerva

Janne Kanerva

Supermies

+358 44 3398 681
janne.kanerva@silverbucket.com
Reija Stenroos

Reija Stenroos

Markkinointipäällikkö

+358 40 5959 305
reija.stenroos@silverbucket.com

EG Software Finland Oy

Hämeenkatu 26 A
33200 Tampere
FINLAND

Liity +25 000 tyytyväisen Silverbucket-käyttäjän joukkoon

Valitse paras työkalu projektien resursointiin.

Et tarvitse luottokorttia

Pääset heti kokeilemaan.